rodinné zahrady

Úprava zeleně v okolí rodinných domů tvoří převážnou část naší činnosti. Styl vytvářené zahrady neseme v duchu zákazníkova přání s přihlédnutím k charakteru dané lokality.

veřejná zeleň

Umíme řešit ozelenění návsí, náměstí, sportovních areálů, okolí sakrálních staveb, zeleň v okolí panelových domů a další…

Realizovali jsme zeleň například v obcích Hostějov, Újezd, Vysoké Pole, Polešovice, Tučapy, Bojkovice, dále pak Envicentrum Vysoké Pole, nebo rozšíření fotbalového hřiště Bohemians Praha.

firemní areály

Naší prací pomáháme firmám ke zlepšení vlastní sebeprezentace či vytváření příjemného pracovního prostředí pro zaměstnance.

Pracovali jsme například pro firmy Trachea, PPL Malenovice, Fiala Transport, GREEN WAYS a další
výukové projekty
Zakázky pro školy s sebou povětšinou nesou specifické zadání a zajímavé zpracování. U mateřských škol se řeší zejména daný prostor s důrazem na maximální pohybové a herní vyžití dětí. Někdy se jedná o školní zahrady, které kromě prostoru pro zahradničení dětí obsahují také ukázkové záhony např. s bylinkami a léčivými rostlinami, nebo technickými plodinami. Navrhovali jsme a následně pomáhali budovat geopark, kde byly pro výsadbu v blízkosti rozličných hornin vybrány rostliny se specifickými nároky na tamní půdu. V tomto případě se žáci podíleli také na realizaci celého projektu.

Realizované projekty: Školní zahrada Zlechov, MŠ Valašské Klobouky, ZŠ Polešovice, MŠ Štítná nad Vláří
drobné zahradní stavby
Realizujeme stavební práce z kamene, dřeva či nerezových konstrukcí. Drobné stavby, které navrhujeme do projektů, povětšinou provádíme sami, nebo za pomoci řemeslníků, se kterými dlouhodobě spolupracujeme a jsme s jejich prací spokojeni.
jezírka a závlahové systémy
Voda je vždy ozdobou zahrady a příznivě působí ve všech aspektech zahradní architektury. V našich projektech tedy jezírka nemohou chybět, stejně jako potůčky, vodopády, nádržky a závlahové systémy.

Realizaci svěřujeme odborníkům na jezírka a vodní prvky.
interiérová zeleň a venkovní truhlíky
Poskytujeme konzultace a ozelenění vnitřních veřejných či firemních prostor, nebo teras, zimních zahrad, hal a schodišť soukromých rezidencí.